הסדרי תשלום לביקור ייעוץ רפואי

פרופ' פרוכטר נמצא בהסדר עבור מבוטחי כללית מושלם ופלטינום (רשת רופאים), לאומית כסף וזהב, מאוחדת עדיף ושיא, וכן  רוב חברות הביטוח.
מבוטחי כללית מושלם/פלטינום  הזכאות הכוללת היא ל-3 ביקורי ייעוץ  בשנה . מבוטחים מעל גיל 60 זכאים ל-4 ביקורי ייעוץ בשנה .כל ביקור נוסף בחריגה מזכאות הינו בתשלום מלא.
מבוטחי לאומית כסף/זהב: ההחזר הכספי הינו בשיעור של 80%  כאשר  ההחזר למבוטחי "לאומית כסף" הינו עד תקרה בגובה 610 ש"ח להתייעצות וההחזר לעמיתי "לאומית זהב" הינו עד תקרה בגובה 670 ש"ח להתייעצות
מבוטחי מאוחדת עדיף/שיאלמבוטחי עדיף יינתן החזר בגובה של 85% מעלות הייעוץ ועד לתקרה של 600 שקליםמבוטחי שיא- יינתן החזר בגובה של 85% מעלות הייעוץ ועד לתקרה של 650 שקלים.
מבוטחי מכבי : בעלי ביטוחי בריאות פרטיים זכאים להחזר לפי תנאי הפוליסה.

חברות ביטוח : פרופ' פרוכטר נמצא בהסדרים שונים עם ביטוחי הבריאות של  ״הראל״ "מנורה", "כלל", "מגדל", "נטלי", "הפניקס" , ועוד.  היקף ההחזרים למבוטח משתנה לפי תנאי הפוליסה.

 



קודים לטופס 17 
94010    ספירומטריה פשוטה

 94060   ספירומטריה עם מרחיבי סמפונות

94360    מדידת נפחי ריאה 

94720    מדידת דיפוזיה

 94070  מבחן תגר מטכולין

94620    מבחן מאמץ ריאתי פשוט, כולל ספירומטריה לפני ואחרי המאמץ

 94621   מבחן מאמץ לב ריאה

C3324  ברונכוסקופיה עם ביופסיה באשפוז יום כירורגי


הוראות הגעה למרפאה של פרופ' פרוכטר

רח'הברזל 24  (כניסה A קומה 2 ), רמת החייל , תל אביב 
חניונים באזור : חניון בית חולים אסותא, חניון הנחושת , חניון הארד

 המרפאה נגישה לבעלי מוגבלויות


לשימת לב: רופא - בין אם הוא שכיר ובין אם הוא עצמאי - אשר ייעץ לאדם או טיפל בו במסגרת מרפאה ציבורית ו/או קהילתית, לא יטפל באותו אדם או ייעץ לו שלא במימון ציבורי, במשך 6 חודשים מיום מתן הטיפול או הייעוץ האחרון במסגרת מרפאה ציבורית ו/או קהילתית. 

כל הזכויות באתר זה שמורות לפרופ׳ פרוכטר אורן בע״מ